Jak zwalczyć cellulit na udach

0

Dbałość o swój wygląd to bardzo dobra cecha, o ile oczywiście w tym celu nie zaniedbujemy innych ważnych wartości. Dzięki temu możemy żyć zupełnie bez kompleksów, ciesząc się zainteresowaniem płci przeciwnej oraz przede wszystkim długo zachowując atrakcyjność. Polega ona jednak nie tylko na tym, aby dobrze dobierać fryzury, makijaż czy ubranie, ale też na tym, aby nie dopuszczać do pojawiania się niechcianych elementów lub ich zwalczania. Często należą do nich kłopoty z włosami, niezbyt pociągającą figurą czy przemianami zachodzącymi na skórze. Zwłaszcza ta ostatnia kategoria należy do tych, które dręczą miliony kobiet. Obecne warunki życia są wprawdzie komfortowe, ale nietrudno obecnie o alergie, niekorzystny skład powietrza, złe nawyki pokroju palenia papierosów, ale też nieprawidłowo dobraną dietę. Wszystko to może wydatnie i negatywnie niestety odbijać się na naszym wyglądzie, a my stajemy przed koniecznością pozbycia się czegoś, co odbiera nam urok, a przede wszystkim powoduje, że myślimy o sobie ze sporą dozą uczucia niechęci czy zawodu. Dokuczliwy przykładowo staje się dla olbrzymiej rzeczy kobiet cellulit na udach. Da się jednak mu skutecznie przeciwstawić.

W jaki sposób możemy zwalczyć cellulit na udach?

 • woman-1224465_640W pierwszej kolejności warto wspomnieć krótko o tym, czego unikać, aby cellulit nam nie towarzyszył lub żeby ułatwić sobie jego zwalczanie.
  • W dużej mierze szanse na jego wystąpienie zwiększają problemy z otyłością – plaga naszych czasów.
  • Również manipulacja naszymi hormonami – a więc chociażby antykoncepcja – nie są niczym dobrym.
  • Brak ruchu to również czynnik ułatwiający występowanie charakterystycznej pomarańczowej skórki.
  • Jeżeli nasz cellulit jest dopiero we wstępnej fazie, to być może pozbędziemy się go nawet zmieniając te zachowania oraz redukując swoją wagę i poprawiając ogólny stan organizmu za pomocą dobrze dobranej diety oraz pielęgnacji. Co ważne, a co nie każda z nas wie – cellulit może zaatakować niezależnie od wieku, a więc dotyka nawet nastolatek. Rozsądnie będzie więc przemyśleć naszą rutynę, jeżeli mocno się go obawiamy ze względu na to, że występuje w naszej rodzinie.
 • Do przezwyciężenia cellulitu, nie tylko na udach, potrzeba przede wszystkim systematyczności i najlepiej stosowania wszystkich dostępnych nam metod naraz. Przede wszystkim udoskonalmy swoją dietę – duża ilość błonnika to absolutna podstawa dla walki z pomarańczową skórką. Jedzmy więc chętnie jabłka, cytrusy, brązowy ryż czy grube kasze. Również odpowiednia dawka ruchu to element w niektórych przypadkach praktycznie niezbędny dla zwalczenia cellulitu na udach. Nie zaszkodzi z pewnością masowanie miejsc dotkniętych cellulitem i dobór dobrych preparatów do ich nacierania lub wprowadzania do swojego organizmu pokroju Cellinea. Unikajmy też niezdrowego jedzenia – wszelakie fast foody czy chipsy na pewno nie są naszymi przyjaciółmi, a poza tym mogą też spowodować niedoskonałości na naszej cerze, a chyba żadna z nas nie chce dodatkowych męczarni z trądzikiem. Pamiętajmy o tym, aby nie skupiać się tylko na jednym z tych sposobów.
 • Dobrze też pobudzić skórę, która dotknięta została cellulitem – możemy za pomocą metod takich jak masaż uzyskać całkiem zadowalające efekty, choć rzecz jasna nie w każdym przypadku. Ułóżmy dłonie na udzie po obu stronach kolana tak, aby kciuki dotykały przedniej jego części, a następnie uciskając przesuńmy je aż do pośladków, a cały „zabieg” powtórzmy dziesięć razy. Następnie dłonie połóżmy nad i pod kolanem i również dziesięć razy przesuńmy je w górę w wysokim tempie. Poza tym dobrze pobudzić nasze krążenie naprzemiennie używając wody gorącej oraz zimnej w czasie prysznicu, a do tego masując się szorstką gąbką lub innym podobnym tworzywem w taki sposób, aby wykonać intensywny masaż. Dobrym pomysłem staje się regularne wykonywanie peelingu ciała – do trzech razy w tygodniu to optymalna liczba, aby móc liczyć na poprawę wyglądu naszej cery. Jeżeli mamy skórę naczynkową, to niepożądane są środki rozgrzewające ją lub zawierające ksantyny. Ich używanie sprzyjać będzie cellulitowi, a nie naszemu zdrowiu.
CL_600x800_2

Zapraszamy do zapoznania się z suplementem Cellinea, którego zadaniem jest bezpieczne i skuteczne wyeliminowanie cellulitu oraz poprawa witalności skóry. Dzięki wyjątkowemu doborowi składników Cellinea trwale uwalnia od cellulitu i pozwala cieszyć się zdrową skórą na nowo. Kobiety stosujące preparat potwierdzają brak efektów ubocznych oraz zapobiegawczy wpływ na tworzenie się nowego cellulitu.

Zastosuj Cellinea, uwolnij się od skórki pomarańczowej i pozwól sobie na nowo poczuć gładkość skóry.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij na: link do strony producenta.

Może być też jednak niestety tak, że cellulit doszedł już do takiego stadium, że powyżej opisane metody nie przynoszą już rezultatów. Nie znaczy to, że należy wpadać w panikę oraz się poddawać. Byłoby to zdecydowanie nierozsądne i przede wszystkim niczym nieuzasadnione. Dzięki rozwojowi medycyny estetycznej możemy poddać się całemu szeregowi przydatnych i skutecznych zabiegów, które pozwolą go usunąć. Endermologia, masaż pompą próżniową, lasery, mezoterapia, ultradźwięki czy body wrap to cenione na całym świecie metody. Nie są one jednakowe, ponieważ dostosowano je do poszczególnych przypadków. O tym, co najsensowniejsze okaże się w naszym przypadku poinformować nas powinien specjalista. Nie wszystkie też będą dostępne ze względu na nasz stan – na przykład w okresie ciąży niektóre będą po prostu zabronione. Korzystając z nich możemy jednak w końcu uzyskać upragnione efekty. Wpierw jednak spróbujmy powyżej opisanych sposobów, jako użytecznych i znacznie tańszych.

Jak zwalczyć cellulit na udach
Zostaw swoją ocenę !

Leave A Reply